Кошик

Комбіновані рушникосушарки

Кожна ванна кімната оснащена обігрівальним пристроєм, призначеним для сушки білизни - рушникосушаркою. Сьогодні рушникосушарка є не тільки обігрівальним приладом, але і деталлю інтер'єру ванної кімнати. Сучасні виробники пропонують на вибір не тільки класичний «змійовик», встановлену у багатьох квартирах, а й інші, не менш цікаві форми.

Як правило, для виготовлення рушникосушарок використовують такі метали як латунь, мідь і нержавіючу сталь. На відміну від інших металів, труби, виготовлені з цих матеріалів, мають підвищені антикорозійними властивостями, що істотно продовжує термін їх служби.

Крім двох основних типів - водяного та електричного - рушникосушарки бувають і комбінованими. Це водяна рушникосушарка, підключена до централізованого опалення з додатково вбудованим трубчастим електронагрівачем, надійно захищеним від попадання води в електричний контур.

Рушникосушарка комбінованого типу поєднує в собі всі кращі якості водяного та електричного, однак при встановленні такого агрегату необхідно враховувати не тільки наявність відводів системи водопостачання, а й доступ до електромережі.

Перевагою рушникосушарки такого типу перед двома іншими є можливість експлуатації в будь-який час, не залежно від зовнішніх факторів. Так, при відключенні гарячого водопостачання під час ремонтних робі, комбіновану рушникосушарку можна перевести в режим електричного обігріву. До того ж, тепловіддача цього типу приладів більш висока, ніж у звичайних електричних рушникосушок.

Компанія NAVIN є провідним виробником на ринку рушникосушарок в Укрїні і вже давно зарекомендувала себе з кращого боку. Відповідальний підхід до вибору матеріалів, а також новітні технології, що використовуються у виробництві, гарантують високу якість виробленї продукції. Ну і звичайно, компанія NAVIN пропонує величезний вибір комбінованих рушникосушарок в різних цінових категоріях, що дозволить покупцям знайти для себе модель за прийнятною ціною.

icon_callback icon_viber icon_teleg