Кошик

Договір публічної оферти

Публічний договір/оферта

Офіційна пропозиція navin.ua про існуючі умови здійснення купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту – «Договір», для особи, яка здійснює купівлю на офіційному інтернет-сайті navin.ua (далі -« Інтернет-сайт »).

Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

 

Поняття і визначення

У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

 • «Товар» – моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;
 • «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.
 • «Продавець» – компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
 • «Покупець» – фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.
 • «Замовлення» – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

 • добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
 • обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Інформація про товари

Товар представлений в каталозі через фото-зразки та є оригінальною продукцією ТМ NAVIN.

Кожний фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та повним описом товару.

Вказана на сайті ціна може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

У випадку зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першої можливості інформує про це Покупця (засобам електронної пошти, телефонним дзвінком або іншими засобами зв’язку) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. За неможливості зв’язатися з Покупцем заказ вважається анульованим.

Фото-зразки, які супроводжують товар, можуть незначно відрізнятися від фактичного вигляду, враховуючи особливості кольорової передачі відмінних пристроїв, за допомогою яких переглядається сайт. Описи та характеристики не претендують на вичерпну інформативність, оновлення інформації здійснюється щоденно.

 

Порядок оформлення замовлення

Покупець може самостійно оформити замовлення через корзину «Інтернет-магазину» або за допомогою менеджера.

Покупець має право оформити замовлення на будь який товар у будь якій кількості, присутній на сайті Інтернет-магазину.

У випадку відсутності замовлених Покупцем товарів на складі Продавця, останній має право виключити даний товар із замовлення/ анулювати замовлення Покупця, повідомив про це покупця шляхом телефонування або електроним листом за адресою, вказаною Покупцем при реєстрації, або іншим засобом.

У випадку відсутності товара Покупець має право замінити його аналогічним товаром, відмовитись від товара, анулювати замовлення.

Покупець має право відмовитися від замовлення в будь який час до моменту відправки його Покупцю, повідомивши Інтернет-магазин.

У випадку ануляції повністю або частково передплаченого замовлення вартість анульованого товару повертається Продавцем Покупцю засобом, яким товар був сплачений.

Покупець несе повну відповідальність за надання недостовірних даних, які спричинили за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань.

Після оформлення замовлення на сайті Покупцю надається інформація про ймовірну дату поставки засобами телефону, вказаному Покупцем в замовленні. Менеджер, який обслуговує дане замовлення, уточнює деталі замовлення, погоджує дату поставки, яка залежить від наявності замовлених товарів на складі Продавця та часу, який потрібен для опрацювання та доставки товару Покупцю.

 

Ціна та порядок оплати

Ціна кожного окремого товару встановлюється Продавцем та вказується на сайті Інтернет-магазину. Вартість замовлення визначається шляхом додавання цін всіх замовлених товарів, яка дорівнює сумі до сплати, що вказується на сайті Інтернет-магазина в момент його оформлення. Вартість послуги доставки вказується окремо та не враховується у замовленні.

Вартість договору дорівнює вартості замовлення. Вартість замовлення може змінюватися в залежності від ціни, кількості або номенклатури товару.

Сплата вартості товару та послуг здійснюється в національній валюті України – гривні.

Присутні наступні варіанти оплати – готівковий розрахунок, передплата або накладений платіж:

- оплата здійснюється за готівковий розрахунок в гривнях за фактом отримання товару на складі  компанії "NAVIN";

- оплата здійснюється передплатою або накладеним платежем за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий або безготівковий розрахунок в гривнях.

Видача товару здійснюється після сплати повної вартості замовлення.

При сплаті замовлення до 12.00 – замовлення відвантажується в цей день, після 12.00 – наступного дня. Покупець повинен повідомити Продавця про здійснення оплати.

Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень, або шляхом самостійного вивозу зі складу компанії "NAVIN".  Разом із замовленням при видачі товару Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

 

Якість продукції та гарантія.

Відповідальність за якість та комплектність несе Продавець.

У випадку виявлення неякісного товару після отримання її Покупцем, останній має право оголосити претензію Продавцю відносно якості цього товару протягом 2 тижнів після отримання продукції. Відповідальність за якість та комплектність продукції знімається з Продавця, якщо псування продукції відбулося з провини перевізника.

Відповідальність за якість товару знімається з Продавця, якщо псування товару відбулося з провини Покупця, коли останній не ознайомився з інструкцією з експлуатації виробу, який є невід’ємною частиною придбаного товару.

Інша інформація щодо використання та гарантійних умов викладена в інструкції по експлуатації товару.

 

Повернення та обмін товару

Повернення або обмін товару в Інтернет-магазині здійснюється у відповідності до закону України «Про захист прав споживачів» - розділ ІІ, с. 9 п. 1, якщо збережені – його товарний вид, споживчі властивості, оригінальне пакування, ярлики. Товар, який має ознаки використання поверненню не підлягає.

У випадку, якщо пакування товару було пошкоджене, Інтернет-магазин залишає за собою право вирахувати вартість пакування із коштів, які підлягають поверненню у розмірі 10% вартості товару згідно закону України «Про захист прав споживачів» - розділ ІІ, с. 12 п. 7

При повернені товару Покупцем належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачені за товар грошові кошти по факту отримання товару за вирахуванням повної компенсації витрат Інтернет-магазину, пов’язаних з доставкою товару покупцю.

Повернення грошових коштів за товар, який був недоставлений по будь яких причинах, здійснюється виключно на підставі письмової заяви Покупця, на картковий рахунок Покупця, який повинен бути вказаний у заяві на повернення коштів, на протязі 3 банківських дня.

Повернення товару неналежної якості.

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий товар повинен відповідати опису на сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на сайті опису не є ознакою неналежної якості.

Зовнішній вигляд товару, а також комплектність всього замовлення мають бути оглянуті Покупцем в момент отримання товару.

При отриманні товару Покупець ставить свій підпис в квитанції, після отримання замовлення претензії к зовнішнім дефектам товару, його кількості, комплектності та зовнішньому вигляду не приймаються. Сторони з’ясували, що у випадку невиконання обов’язкових вимог вказаної процедури, визнається отримання Покупцем товару у належному стані – без будь яких механічних пошкоджень та в повної комплектності.

Вимоги по поверненню сплачених за товар коштів підлягають задоволенню на протязі 14 днів з дня отримання відповідної вимоги (Закон України №1023-ХII «Про захист споживачів»)

Повернення коштів здійснюється шляхом повернення вартості сплаченого товару на банківську картку або готівковими коштами в залежності від засобу сплати за замовлення.

 

Відповідальність сторін

Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

Продавець не несе відповідальності за:

 • за вибір Покупцем товару;
 • змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
 •  за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;
 •  за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;
 • за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

Інформація, надана Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою функціонування інтернет-магазина (відправка сповіщень Покупцю про виконання замовлення, відправка рекламних оголошень та ін.)

Власноруч заповнення анкети або реєстрації на сайті Покупець добровільно надає згоду на збір та обробку персональних даних в реєстраційній базі Продавця для наступних дій: дані, які становляться відомі Продавцю використовуються в комерційних цілях, у тому числі для обробки замовлень на купівлю товарів, отримання інформації о замовленні, передача телекомунікаційними засобами зв’язку рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції або іншої інформації про діяльність Інтернет-магазина. Продавець зобов’язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх сторін (крім надання даних пов’язаних осіб, комерційних партнерів, осіб, уповноважених Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для вказаних цілей, а також на обов’язковий запит компетентної установи влади).

У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті navin.ua

Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

 

Термін дії договору

Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

 

icon_callback icon_viber icon_teleg