Купити рушникосушарку — простіше простого!

Доставка та оплата

Оплата

Для оформлення замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом продажу по телефону + 38 (067) 510-77-25.

  • Готівковий розрахунок. Можливий тільки за умови самовивозу. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.
  • Накладений платіж. Оплата обраної продукції при отриманні в представництвах транспортної компанії "Нова пошта" у Вашому місті.

Безготівковий розрахунок на карту "Приватбанк". Оплату можна провести в касі або терміналі будь-якого відділення "Приватбанк" або здійснити переказ коштів зі своєї карти з використанням послуги "Приват24".

Безготівковий розрахунок на рахунок компанії "NAVIN". Комісія банку 3 грн. через термінал та 1% в касі відділення "Приватбанк". Оплата здійснюється наступним шляхом: після оформлення замовлення, менеджер компанії електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Доставка

Зазвичай, якщо Ви розмістили замовлення до 14:00 - ми відправимо його в той же день. У будь-якому випадку під час замовлення наші менеджери відразу узгодять з вами час доставки. Доставка здійснюється у всі регіони України.

УВАГА!!! Безкоштовна доставка не поширюється на акційні пропозиції.

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється тільки при попередній оплаті на карту "Приватбанк" або розрахунковий рахунок компанії.

Для наших клієнтів існують такі способи отримання товару:

  • Самовивіз. Склад компанії "NAVIN" знаходиться за адресою: м. Біла Церква, бульвар М.Грушевського, 13.
  • Доставка логістичною компанією "Нова пошта". Середня вартість доставки 85 грн. Накладений платіж 2% + 20 грн. Термін доставки 1-2 дні.