Кошик

Прихований монтаж рушникосушки — інструкція

Як зробити приховане підключення електричних рушникосушарок NAVIN? Відповідаємо!

Якщо ви вже зважилися на ремонт у ванній кімнаті, то, звісно, хочеться, щоби все було досконало. Тому, визначившись із тим, яка саме модель електричної сушки для рушників NAVIN найбільше пасуватиме вашому персональному стилю, варто подумати й про прихований монтаж — щоби зайві проводи не вносили дисгармонії в дизайн вашого приміщення.

Звісно, монтувати сушарку для рушників без прихованого підключення простіше — достатньо все чітко виміряти й просвердлити в стіні чотири (як правило, їх чотири) отвори правильного діаметру. Після цього завдяки продуманим кріпленням, що завжди йдуть у комплекті, рушникосушарка NAVIN міцно стає на місце, наче там завжди й була.

Але прихований монтаж сушарки теж може виявитися доволі не складним, якщо все робити у відповідності з інструкцією та дотримуватися правил безпеки. Також, звісно, знадобляться додаткові фірмові аксесуари NAVIN для забезпечення прихованого підключення.

І сьогодні на питання "Як підключити рушникосушарку без вилки, тобто безпосередньо до автомата?", щоби шнур живлення не впадав у вічі, компанія NAVIN пропонує одразу кілька можливостей:

  • Наприклад, ви можете використати наші комплекти для прихованого підключення. Виготовлені з якісного й міцного пластику вони візуально виглядають неначе невід'ємний елемент конструкції сушарки. Нижче ми наведемо послідовність монтажу рушникосушки (у вигляді ілюстрованої інструкції) за допомогою таких комплектів.
  • Також, за бажанням, ви можете скористатися спеціальною коробкою для прихованого підключення вашої сушарки для рушників NAVIN. Такі коробки виготовлені з нержавіючої сталі й мають кілька кольорових модифікацій. Далі в цій статті ви також дізнаєтеся, як підключити сушарку для рушників і через таку коробку.

Послідовність монтажу електричної рушникосушарки за допомогою комплектів прихованого підключення

  1. Обріжте шнур живлення рушникосушки NAVIN, залишивши близько 10 см (5-6 витків).
  2. З'єднайте внутрішню й зовнішню частини комплекту прихованого підключення, враховуючи потрібну орієнтацію (в залежності від форми перерізу вертикальних стійок сушарки — круглої чи квадратної). Прикрутіть комплект до бажаного місця на стіні, відмірявши й просвердливши попередньо два отвори потрібного діаметру для встановлення дюбелів (постачається).
  3. Зніміть ізоляцію з дротів (оголіть близько 2 см). З'єднайте дроти точки підключення з дротами сушарки через клемник (постачається).
  4. Затягніть шнур всередину комплекту прихованого підключення. Встановіть сушарку NAVIN так, щоби комплект торкався стійки (колектора), маскуючи кабельне з'єднання.

 

 

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам отримати відповідь на запитання "Як виконати прихований монтаж рушникосушки?" 

Якщо вам знадобиться додаткова консультація з цього чи іншого питання, наші фахівці радо прокоснультують вас. Нехай ваша рушникосушарки NAVIN не лише справно працює багато років, але й буде справжньою прикрасою для інтер'єру! ♥

 

 

Наші новини
Встигніть купити!
icon_callback icon_viber icon_teleg