Купити рушникосушарку — простіше простого!

Прихований монтаж рушникосушарки

Як зробити приховане підключення електричних рушникосушарок NAVIN?

Якщо ви вже зважилися на ремонт у ванній кімнаті, то хочеться, щоби все було досконало. Тому, визначившись із тим, яка саме модель електричної сушарки для рушників NAVIN найбільше пасуватиме вашому персональному стилю, варто подумати й про прихований монтаж — щоби зайві проводи не вносили дисгармонії в дизайн вашого приміщення.

Звісно, монтувати сушарку для рушників без прихованого підключення простіше — достатньо все чітко виміряти й просвердлити в стіні чотири (як правило, їх чотири) отвори правильного діаметру. Після цього завдяки продуманим кріпленням рушникосушарка NAVIN міцно стає на місце, наче там завжди й була. Але прихований монтаж сушарки теж може виявитися доволі не складним, якщо все робити у відповідності з інструкцією та дотримуючись правил безпеки.

І на питання "Як підключити рушникосушарку без вилки, тобто безпосередньо до автомата?", щоби шнур живлення не кидався у вічі, компанія NAVIN пропонує сьогодні одразу кілька можливостей:

  • Наприклад, ви можете використати наші комплекти для прихованого підключення. Виготовлені з якісного й міцного пластику вони візуально виглядають, неначе невід'ємний елемент конструкції сушарки. Нижче ми наведемо послідовність монтажу рушникосушарки за допомогою таких комплектів.
  • Також, за бажанням, ви можете використати спеціальну коробку для прихованого підключення вашої сушарки для рушників NAVIN. Такі коробки виготовлені з нержавіючої сталі й мають кілька кольорових модифікацій. Далі в цій статті ви також дізнаєтеся, як підключити сушарку для рушників і через таку коробку.

Послідовність монтажу електричної рушникосушарки за допомогою комплектів прихованого підключення.

  1. Обріжте шнур живлення рушникосушарки NAVIN, залишивши близько 10 см (5-6 витків).
  2. З'єднайте внутрішню й зовнішню частини комплекту прихованого підключення, враховуючи потрібну орієнтацію (в залежності від форми перерізу вертикальних стійок сушарки — круглої чи квадратної). Прикрутіть комплект до стіни.
  3. Зніміть ізоляцію з дротів (оголіть близько 2 см). З'єднайте дроти точки підключення з дротами сушарки через клемник (постачається).
  4. Затягніть шнур всередину комплекту прихованого підключення. Встановіть сушарку NAVIN так, щоби комплект торкався стійки (колектора), маскуючи кабельне з'єднання.