Кошик

Про компанію NAVIN виробника рушникосушарок в Україні

Компанія "Навін" є виробником рушникосушарок. Широкий асортимент реалізованої нами продукції представлений як водяними, так і електричними рушникосушарками. У нашому каталозі є рушникосушки різної цінової категорії - від невисокої за вартістю продукції, що відноситься до сантехніки економ-класу, до більш дорогої та елегантної.

Наша компанія є однією з лідерів по виробництву рушникосушок в Україні - цією діяльністю ми займаємося вже більше п'ятнадцяти років. Це означає, що наші партнери-постачальники перевірені часом - отже, ми можемо гарантувати якість виробленої продукції. Накопичений за роки роботи досвід дозволяє нам приймати правильні рішення в виборі постачальників і тим самим пропонувати нашим клієнтам тільки найякіснішу продукцію.

Компанія "NAVIN" є виробником рушникосушарок з нержавіючої сталі, водяних та електричних.

Нашому досвіду можна довіряти! Ми реалізуємо рушникосушарки різних конфігурацій і розмірів, виготовлені з кращих матеріалів з використанням новітніх технологій. Рушникосушки пропоновані нами, проходять ретельний контроль якості продукції за допомогою найсучаснішого обладнання, що дозволяє звести до мінімуму кількість браку. Одним словом, якості реалізуємого нами товару ми впевнені на всі сто відсотків.

У нас ви можете купити рушникосушарку з міді та нержавіючої сталі декількох видів: П-і М-подібний, Драбинка. Водяних рушникосушарок представлено в каталозі нашої продукції найбільш широко, так як в силу сформованих традицій він користується в нашій країні найбільшим попитом.

Також у нас можна придбати й електричну рушникосушарку, що набирає все більшої популярності. Асортимент товару постійно оновлюється і розширюється. Купуючи продукцію (рушникосушки з нержавіючої сталі, електричні або водяні) у нас, ви робите правильний вибір на користь перевіреної часом якості. Однак це не єдині переваги роботи з нами...

Наші оптові покупці отримують можливість вибрати найбільш зручний варіант оплати. У нас передбачені знижки, в тому числі і за прогресивною шкалою. Як відомо, оптова купівля завжди є більш вигідною. Можлива домовленість про відстрочення платежу. Доставка товару здійснюється в усі точки України авто- або залізничним транспортом. Ми користуємося послугами тільки надійних транспортних компаній.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з асортиментом пропонованої продукції. Для Вашої зручності ми забезпечили кожну модель рушникосушарки фотографією. На сайті ви дізнаєтесь новини компанії і знайдете корисну і цікаву інформацію про водяні рушникосушарки, електричні чи дизайн-радіатори. Ознайомитися з цінами можливо завантаживши прайс-лист.

Якщо кількість інформації, представленої на сайті, здасться вам недостатнім, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, електронній пошті або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті. Наші контактні дані, а також інформацію про місцезнаходження офісу і складу ви знайдете в розділі Контакти.

Менеджери в будь-який час дадуть відповідь на всі Ваші питання, дадуть кваліфіковану консультацію, нададуть допомогу в підборі моделі рушникосушарки, повідомлять всю необхідну інформацію, що стосується обсягу мінімальної оптової партії, знижок, варіантів оплати і т.п., та допоможуть оформити заявку.

Ми готові прийняти ваші заявки в будь-який час! Гарантуємо швидку їх обробку і реагування в найкоротші терміни. Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому можна й не сумніватися в якості реалізованої продукції. Впевнені, що наша співпраця буде не тільки довгостроковою, а й взаємовигідною.

Приємного вибору!

 

 

Наші новини
icon_callback icon_viber icon_teleg