Кошик

Відгуки покупців

Рушникосушка Ellipse 500х1000 Digital з таймером, ліва

Замовляли онлайн. Приїхала робоча, ціла, гарно упакована. Відповідає опису та фото. Задоволена

Відповідь представника: Добрий день, Тетяно! Нам як виробнику дуже приємно знати, що ви отримали позитивні враження від використання продукції "Навін". Нехай ваша рушникосушка NAVIN служить довго й ефективно — на радість вам і вашій родині! ♥
Тетяна Вже купив
10.04.2022
Рушникосушка Камелія 480х600 Sensor ліва з таймером

Дуже вдячна працівникам компанії за консультацію при обранні товару, за сам товар, який має якісні характеристики та дизайн. Рада придбанню, не жалкую. Раджу всім!!! Компанії процвітання та успіхів!!! Слава Україні !!!

Переваги: Якість
Недоліки: Не має
Відповідь представника: Добрий день, Вікторіє! Нам як виробнику дуже приємно, що ви отримали позитивний досвід від використання продукції "Навін". Дякуємо за побажання і ваш теплий відгук про рушникосушку NAVIN — ми працюємо для вас! ♥ Героям слава!
Вікторія Вже купив
10.04.2022
Рушникосушка Авангард 480х800, ліва, чорна

У вас в продаже есть модуль скрытого подключения кабеля к полотенцесушителю навин авангард?

Відповідь представника: Добрий день, Олександре. Дякуємо за запитання! Авжеж, коробку NAVIN для прихованого монтажу рушникосушарки Авангард (чорного кольору) можна придбати ось тут (артикул — 20-222040-6060): https://navin.ua/komplektujushhie-dlja-polotencesushitelej/korobka-dlja-skrytogo-podkljuchenija-polotencesushitelja_20-222040-6060 Або ж з цією ж метою ви можете використати наш комплект для прихованого підключення (артикул — 24-622630-5030): https://navin.ua/komplektujushhie-dlja-polotencesushitelej/komplekt-dlja-skrytogo-podkljuchenija-polotencesushitelja_cherniy_24-622630-5030 Якщо вам знадобиться додаткова консультація, зателефонуйте, будь ласка, нам — і ми з радістю відповімо на будь-які ваші запитання.
Александр
30.01.2022
Рушникосушка Камелія 360х800 Sensor ліва з таймером

Добрый день! Есть ли возможность приобрести сам терморегулятор?

Відповідь представника: Добрий день! Дякуємо за ваше запитання, але ми не продаємо терморегулятори окремо — лише в складі рушникосушарок, які виробляємо. Гарного вам дня!
Камиль
22.12.2021
Коробка для прихованого підключення рушникосушарки, хром

Для того чтобы воспользоваться коробкой для скрытого монтажа нужно отрезать провод с вилкой? Сохранится ли гарантия?

Переваги: Качество.
Недоліки: нет
Відповідь представника: Добрий день, Юрію! Дякуємо вам за запитання. Для прихованого підключення рушникосушарки дійсно не обійтися без перерізання шнура. При цьому, авжеж, відбувається порушення цілісності конструкції виробу, яке, втім, за умов дотримання всіх правил монтажу, безпеки й експлуатації, не має якимось чином вплинути на подальшу роботу сушарки для рушників. Ми як виробник неухильно виконуємо свої гарантійні зобов'язання, ба більше — ми дуже цінуємо наших замовників, тож завжди намагаємося йти назустріч, пропонуючи раціональне й прийнятне рішення проблеми в кожній ситуації. І, звісно, кожен гарантійний випадок ми розглядаємо окремо. Щодо перерізаного шнура: потрібно розуміти, що якщо ваша рушникосушарка з порушеною цілісністю конструкції під час гарантійного терміну експлуатації раптово і з незрозумілих причин "перегорить", таке втручання в конструкцію приладу, авжеж, не стане аргументом на користь його гарантійної заміни, а ризик втратити гарантію зросте. Однак, усі інші можливі виходи такої сушарки з ладу будуть розглядатися нами на попередніх умовах. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, зателефонуйте, будь ласка, нам (телефони можна знайти на нашому сайті NAVIN у розділі "Контакти") — і ми з радістю відповімо на будь-які ваші запитання. Гарного вам дня!
Юрий
15.12.2021
Рушникосушка Авангард 480х800 права Digital з таймером, матовий сатин

добрый день! хорошие полотенцесушители, замечаний пока нет.... подскажите , где найти инструкцию????? монтажники наверное выкинули вместе с коробкой((

Переваги: Дизайн, греет)
Недоліки: не выявлены
Відповідь представника: Добрий день, Андрію! Дякуємо за ваш теплий відгук про сушарку для рушників NAVIN — це справді надихає! Ми будемо й надалі працювати, щоби рушникосушарки "Навін" завжди відповідали високим стандартам якості, зручності й дизайну. А переглянути (й завантажити) електронну версію інструкції користування терморегулятором Digital для цієї моделі ви можете за цим посиланням: https://drive.google.com/file/d/183MOw-3wjyE1k2pJHAvcDqEpRYc_Q6FV. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, зателефонуйте, будь ласка, нам — і ми з радістю відповімо на будь-які ваші запитання. Гарного вам дня!
Андрей
06.12.2021
Рушникосушка Симфонія Квадро 480х800 ліва  Digital з таймером

Замовила данну можель рушникосушарки. Гарно виглядає, немає сторонніх запахів, зручні відстані між перетенки, щоб віщати рушники. Але в інструкції незрозуміло, як встановити таймер, і як виставити температуру. Хотілось би додаткової інформації на сайті

Відповідь представника: Добрий день, Валентино! Нам як виробнику дуже приємно знати, що ви отримали позитивні враження від використання продукції "Навін". Щодо регулювання. Модель сушарки для рушників "Симфонія Квадро 480х800 ліва Digital з таймером" обладнана цифровим терморегулятором. Коригування температури нагріву поверхні цієї моделі відбувається з кроком 1 градус. Для виставлення потрібної температури потрібно короткочасно натискати кнопки "+" та "-". Регулятор виконує також функцію таймера, який дозволяє автоматично вимикати рушникосушарку через заданий час (від 1 до 12 годин, крок — 1 година). Регулювання таймера здійснюється двома кнопками "+" і "-" — тими ж, що і для регулювання температури рушникосушарки. Щоби увійти в режим налаштування таймера, потрібно при вмиканні сушарки (коли на екрані відображаються дві рисочки) не пізніше, ніж через 2 секунди, натиснути й відпустити будь-яку з цих кнопок. Після цього можна буде встановити потрібну кількість годин, протягом яких буде підтримуватися бажана температура. Після того як цей час спливе, рушникосушарка автоматично вимкнеться. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, зателефонуйте, будь ласка, нам — і ми з радістю відповімо на будь-які ваші запитання. Нехай ваша електрична сушарка служить довго й ефективно — на радість вам і вашій родині! Дякуємо вам за відгук про рушникосушарку NAVIN — ми працюємо для вас!
Валентина
11.11.2021
Рушникосушка Камелія 480х800 Sensor ліва з таймером

дуже гарний на вигляд з функцією таймера, якщо протримається на заявлену гарантію буду дуже рада.

Переваги: NAVIN Камелія 480х800 ліва сенсор з таймером -економічний
Недоліки: немає
Відповідь представника: Добрий день, Раїсо! Нам дуже приємно знати, що ви отримали позитивні враження від використання продукції "Навін". Дякуємо за високу оцінку й теплий відгук — нехай ваша рушникосушарка NAVIN справно працює довгі роки й тішить своїх господарів!
Раїса
11.11.2021
Рушникосушка Авангард 480х800 права чорна

Ужасный крепёж, нет отверстий с резьбой. Куда я должна вкрутить тот маленький болтик???? Будем сдавать назад. Не рекомендую!

Недоліки: Ужасный крепёж, нет отверстий с резьбой. Куда я должна вкрутить тот маленький болтик???? Будем сдавать назад. Не рекомендую!
Відповідь представника: Добрий день, Тетяно! Маленькі гвинтики вкручуються шестигранним ключем в бокові отвори кріплень (ці отвори з різьбою) для фіксації рушникосушарки на кріпленнях. А в стіну потрібно вставити дюбелі, в які треба вкрутити шурупи (все це також входить до комплекту). Якщо ваші кріплення раптом мають якісь дефекти, ми за це перепрошуємо й обов'язково виправимо ситуацію: зателефонуйте, будь ласка, нам — і ми вишлемо вам новий набір кріплень. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, ми також радо допоможемо вам. Нам як виробнику дуже прикро, що у вас склалося таке враження. Щиро сподіваємося, що ви зрештою зможете гідно оцінити якість наших розробок і отримати справжнє задоволення від використання продукції "Навін". Гарного вам дня!
Татьяна
06.11.2021
Рушникосушка Ellipse 500х800 Digital права (чорний муар)

Добрый день подскажите на каком расстоянии выходит провод сзади от нижней точки полотенцесушителя?

Відповідь представника: Добрий день, Максиме! Відстань від нижнього краю рушникосушарки "NAVIN Ellipse 500х800" до центру отвору, з якого виходить шнур, складає 30 мм (діаметр отвору дорівнює — 18 мм). Дякуємо вам за цікавість до сушарок для рушників "Навін"!
Максим
28.10.2021
icon_email [email protected] icon_viber Напишіть нам у Viber icon_teleg Напишіть нам у Telegram icon_callback (067) 510-77-25