Кошик

Відгуки покупців

Рушникосушка Камелія 480х600 Sensor ліва з таймером

Классная вещь, покрытие достойное, крепится на стену за полчаса. Можешь задать время и температуру.

Переваги: Есть и таймер и регулировка градуса.
Недоліки: Нет
Відповідь представника: Доброго дня Андрій. Дякуємо вам за рекомендацію й теплий відгук про рушникосушарку NAVIN. Нехай ваша електрична сушарка служить довго й ефективно — на радість вам і вашій родині! NAVIN. Тепло, що має форму.
Андрій Аладьїн
10.01.2023
ТЕН для рушникосушарки NAVIN Sigma 300W сірий, з функцією програмуванням

Ідеально підійшов до моєї сушарки NAVIN Камелія. Дякую менеджерам все подробно розказали. Доставка була безкоштовною, що в наш час дуже важливо. Дякую.

Переваги: Легко монтується, програмування на тиждень, не сбиваються настройки коли пропадає світло.
Недоліки: Поки не знайшов.
Євген Миколайович Вже купив
13.12.2022
ТЕН для рушникосушарки NAVIN Sigma 300W чорний, з функцією програмуванням

Хороший тэн! Мощный, и достаточно экономичный при этом.

Коля Вже купив
10.12.2022
Рушникосушка Блюз 480х800 ліва

Користуємось 2 роки без будь-яких нарікань. Сушить добре, споживає мало.

Переваги: Ціна/якість
Недоліки: Відсутність регулятора температури
Відповідь представника: Добрий день, Ліна! Дякуємо за ваш теплий відгук про рушникосушарку NAVIN. Нам як виробнику дуже приємно, що ви отримали позитивний досвід від використання нашої продукції. Хочемо звернути Вашу увагу, що лінійка моделей NAVIN Блюз має сушарки з сенсорним блоком керування з можливістю регулювання температури та таймером вимкнення. Ми будемо й надалі працювати, щоби сушарки для рушників Навін завжди відповідали високим стандартам якості й зручності. Гарного вам дня!
Ліна
03.12.2022
Рушникосушка NAVIN Ellipse 500х1000 Sensor права

Приобрел этот полотенцесушитель. Как только, он появился в продаже. Работает отлично! Доволен на 100%

Переваги: Экономный Стильный Умный
Недоліки: Нет
Николай Вже купив
12.11.2022
Рушникосушка Камелія 480х600 Sensor ліва з таймером

Полотенцесушитель хороший , компактный , доставили очень быстро в качественной упаковке, сенсорное управление работает, всё соответствует описанию.

Переваги: Очень удобно, когда есть управление температурой
Недоліки: Очень неудобное крепление, один дюбельный шуруп согнулся при монтаже ( качество его материала плохое) , пришлось бежать за новым. Плюс фиксаторы ( маленькие , потайные ) четко 4 штуки ( один упал на пол , а он настолько маленький , что его тяжело найти) , тоже замедлило это процесс монтажа ... Просьба класть хоть по 1 дополнительному дюбелю и фиксатору
Відповідь представника: Дякуємо Вам, за вибір компанії NAVIN!
Володимир Вже купив
27.10.2022
Рушникосушка Віяло 600х600 ліва, поворотна, з терморегулятором

Позавчера заказал, сегодня уже получил. Быстро связались, быстро отправили. Проверил, всё работает. Рейтинг поставил 3, потому что на сайте присутствует неточность, можно даже сказать - обман. На второй фотографии показано, что все три рамки поворачиваются, на самом деле это не так. Внутренняя рамка жёстко закреплена на одной трубе с креплением и повернуть её физически не возможно.

Відповідь представника: Доброго дня Андрій! Вдячні Вам що вибрали русникосушарку TM Navin. Нам дуже прикро, що зображення рушникосушарки на сайті ввело Вас в оману. Це, авжеж, не те враження, яке ми як виробник хотіли би, щоби ви мали про наші рушникосушарки. Внутрішня частина рушникосушарки NAVIN Віяло 600х600 ліва, поворотна з терморегулятором дійсно є неповоротною, це особливість конструкції даної моделі. Ми змінили зображення та опис моделі на сайті, враховуючи Ваші зауваження. Маємо надію, що позитивні враження від використання продукції TM Navin, не залишать сумних спогадів і зрештою ви зможете гідно оцінити якість наших розробок.
Андрей
13.10.2022
Рушникосушка Камелія 480х800 Sensor права з таймером

Сушарка хороша, працює нормально температурний режим потрібно ставити 50-60 градусів, якщо мешьше то ледве жавріє. При включенні на таймер працює на повну потужність, температура не регулюється. Якісь хороша, упаковка, доставка теж.

Відповідь представника: Дякуємо Вам, за вибір компанії NAVIN!
Ярослав Вже купив
19.09.2022
Рушникосушка Класик Квадро 500х1000 Digital ліва

Сушарка супер, якістю задоволений, гріє круто. Продавець супер, товар забрав на наступний день після замовлення

Переваги: Зовнішній вигляд, добре гріє
Відповідь представника: Добрий день, Роман! Дякуємо за ваш теплий відгук про рушникосушарку NAVIN — це справді надихає! Ми будемо й надалі працювати, щоби сушарки для рушників "Навін" завжди відповідали високим стандартам якості тазручності . А ваша рушникосушарка нехай служить довго й ефективно — на радість вам і вашій родині!
Роман Ворон
17.09.2022
Рушникосушка Блюз 480х800 ліва

Все в порядке, только нет регулятора температуры, пришлось отрезать вилку, и ставить вместо нее вилку с регулятором.

Переваги: Все в порядке
Недоліки: нет регулятора температуры
Відповідь представника: Добрий день, Ігорю! Дякуємо за ваш теплий відгук про рушникосушарку NAVIN. Нам як виробнику дуже приємно, що ви отримали позитивний досвід від використання нашої продукції. Щодо можливості регулювання температури хочемо зазначити, що в нашому асортименті електричних сушок для рушників присутня аналогічна модель з терморегулятором (а також з функцією таймера) — "NAVIN Блюз Sensor 480х800 (12-006033-4880) права" Ми будемо й надалі працювати, щоби сушарки для рушників "Навін" завжди відповідали високим стандартам якості, зручності й дизайну. А ваша сушарка нехай служить довго й ефективно — на радість вам і вашій родині! Гарного вам дня!
Игорь Леонов
04.08.2022
icon_callback Зателефонувати icon_viber Viber icon_teleg Telegram