Корзина

Отзывы покупателей

Полотенцесушитель Ellipse 500х1000 Digital с таймером, левый

Замовляли онлайн. Приїхала робоча, ціла, гарно упакована. Відповідає опису та фото. Задоволена

Ответ администратора: Добрий день, Тетяно! Нам як виробнику дуже приємно знати, що ви отримали позитивні враження від використання продукції "Навін". Нехай ваша рушникосушка NAVIN служить довго й ефективно — на радість вам і вашій родині! ♥
Тетяна Уже купил
10.04.2022
Полотенцесушитель Камелия 480х600 Sensor левый с таймером

Дуже вдячна працівникам компанії за консультацію при обранні товару, за сам товар, який має якісні характеристики та дизайн. Рада придбанню, не жалкую. Раджу всім!!! Компанії процвітання та успіхів!!! Слава Україні !!!

Достоинства: Якість
Недостатки: Не має
Ответ администратора: Добрий день, Вікторіє! Нам як виробнику дуже приємно, що ви отримали позитивний досвід від використання продукції "Навін". Дякуємо за побажання і ваш теплий відгук про рушникосушку NAVIN — ми працюємо для вас! ♥ Героям слава!
Вікторія Уже купил
10.04.2022
Полотенцесушитель Авангард 480х800, левый, черный

У вас в продаже есть модуль скрытого подключения кабеля к полотенцесушителю навин авангард?

Ответ администратора: Добрий день, Олександре. Дякуємо за запитання! Авжеж, коробку NAVIN для прихованого монтажу рушникосушарки Авангард (чорного кольору) можна придбати ось тут (артикул — 20-222040-6060): https://navin.ua/komplektujushhie-dlja-polotencesushitelej/korobka-dlja-skrytogo-podkljuchenija-polotencesushitelja_20-222040-6060 Або ж з цією ж метою ви можете використати наш комплект для прихованого підключення (артикул — 24-622630-5030): https://navin.ua/komplektujushhie-dlja-polotencesushitelej/komplekt-dlja-skrytogo-podkljuchenija-polotencesushitelja_cherniy_24-622630-5030 Якщо вам знадобиться додаткова консультація, зателефонуйте, будь ласка, нам — і ми з радістю відповімо на будь-які ваші запитання.
Александр
30.01.2022
Полотенцесушитель Камелия 360х800 Sensor левый с таймером

Добрый день! Есть ли возможность приобрести сам терморегулятор?

Ответ администратора: Добрий день! Дякуємо за ваше запитання, але ми не продаємо терморегулятори окремо — лише в складі рушникосушарок, які виробляємо. Гарного вам дня!
Камиль
22.12.2021
Коробка для скрытого подключения полотенцесушителя

Для того чтобы воспользоваться коробкой для скрытого монтажа нужно отрезать провод с вилкой? Сохранится ли гарантия?

Достоинства: Качество.
Недостатки: нет
Ответ администратора: Добрий день, Юрію! Дякуємо вам за запитання. Для прихованого підключення рушникосушарки дійсно не обійтися без перерізання шнура. При цьому, авжеж, відбувається порушення цілісності конструкції виробу, яке, втім, за умов дотримання всіх правил монтажу, безпеки й експлуатації, не має якимось чином вплинути на подальшу роботу сушарки для рушників. Ми як виробник неухильно виконуємо свої гарантійні зобов'язання, ба більше — ми дуже цінуємо наших замовників, тож завжди намагаємося йти назустріч, пропонуючи раціональне й прийнятне рішення проблеми в кожній ситуації. І, звісно, кожен гарантійний випадок ми розглядаємо окремо. Щодо перерізаного шнура: потрібно розуміти, що якщо ваша рушникосушарка з порушеною цілісністю конструкції під час гарантійного терміну експлуатації раптово і з незрозумілих причин "перегорить", таке втручання в конструкцію приладу, авжеж, не стане аргументом на користь його гарантійної заміни, а ризик втратити гарантію зросте. Однак, усі інші можливі виходи такої сушарки з ладу будуть розглядатися нами на попередніх умовах. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, зателефонуйте, будь ласка, нам (телефони можна знайти на нашому сайті NAVIN у розділі "Контакти") — і ми з радістю відповімо на будь-які ваші запитання. Гарного вам дня!
Юрий
15.12.2021
Полотенцесушитель Авангард 480х800 правый Digital с таймером, матовый сатин

добрый день! хорошие полотенцесушители, замечаний пока нет.... подскажите , где найти инструкцию????? монтажники наверное выкинули вместе с коробкой((

Достоинства: Дизайн, греет)
Недостатки: не выявлены
Ответ администратора: Добрий день, Андрію! Дякуємо за ваш теплий відгук про сушарку для рушників NAVIN — це справді надихає! Ми будемо й надалі працювати, щоби рушникосушарки "Навін" завжди відповідали високим стандартам якості, зручності й дизайну. А переглянути (й завантажити) електронну версію інструкції користування терморегулятором Digital для цієї моделі ви можете за цим посиланням: https://drive.google.com/file/d/183MOw-3wjyE1k2pJHAvcDqEpRYc_Q6FV. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, зателефонуйте, будь ласка, нам — і ми з радістю відповімо на будь-які ваші запитання. Гарного вам дня!
Андрей
06.12.2021
Полотенцесушитель Симфония Квадро 480х800 левый Digital с таймером

Замовила данну можель рушникосушарки. Гарно виглядає, немає сторонніх запахів, зручні відстані між перетенки, щоб віщати рушники. Але в інструкції незрозуміло, як встановити таймер, і як виставити температуру. Хотілось би додаткової інформації на сайті

Ответ администратора: Добрий день, Валентино! Нам як виробнику дуже приємно знати, що ви отримали позитивні враження від використання продукції "Навін". Щодо регулювання. Модель сушарки для рушників "Симфонія Квадро 480х800 ліва Digital з таймером" обладнана цифровим терморегулятором. Коригування температури нагріву поверхні цієї моделі відбувається з кроком 1 градус. Для виставлення потрібної температури потрібно короткочасно натискати кнопки "+" та "-". Регулятор виконує також функцію таймера, який дозволяє автоматично вимикати рушникосушарку через заданий час (від 1 до 12 годин, крок — 1 година). Регулювання таймера здійснюється двома кнопками "+" і "-" — тими ж, що і для регулювання температури рушникосушарки. Щоби увійти в режим налаштування таймера, потрібно при вмиканні сушарки (коли на екрані відображаються дві рисочки) не пізніше, ніж через 2 секунди, натиснути й відпустити будь-яку з цих кнопок. Після цього можна буде встановити потрібну кількість годин, протягом яких буде підтримуватися бажана температура. Після того як цей час спливе, рушникосушарка автоматично вимкнеться. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, зателефонуйте, будь ласка, нам — і ми з радістю відповімо на будь-які ваші запитання. Нехай ваша електрична сушарка служить довго й ефективно — на радість вам і вашій родині! Дякуємо вам за відгук про рушникосушарку NAVIN — ми працюємо для вас!
Валентина
11.11.2021
Полотенцесушитель Камелия 480х800 Sensor левый с таймером

дуже гарний на вигляд з функцією таймера, якщо протримається на заявлену гарантію буду дуже рада.

Достоинства: NAVIN Камелія 480х800 ліва сенсор з таймером -економічний
Недостатки: немає
Ответ администратора: Добрий день, Раїсо! Нам дуже приємно знати, що ви отримали позитивні враження від використання продукції "Навін". Дякуємо за високу оцінку й теплий відгук — нехай ваша рушникосушарка NAVIN справно працює довгі роки й тішить своїх господарів!
Раїса
11.11.2021
Полотенцесушитель Авангард 480х800 правый чёрный

Ужасный крепёж, нет отверстий с резьбой. Куда я должна вкрутить тот маленький болтик???? Будем сдавать назад. Не рекомендую!

Недостатки: Ужасный крепёж, нет отверстий с резьбой. Куда я должна вкрутить тот маленький болтик???? Будем сдавать назад. Не рекомендую!
Ответ администратора: Добрий день, Тетяно! Маленькі гвинтики вкручуються шестигранним ключем в бокові отвори кріплень (ці отвори з різьбою) для фіксації рушникосушарки на кріпленнях. А в стіну потрібно вставити дюбелі, в які треба вкрутити шурупи (все це також входить до комплекту). Якщо ваші кріплення раптом мають якісь дефекти, ми за це перепрошуємо й обов'язково виправимо ситуацію: зателефонуйте, будь ласка, нам — і ми вишлемо вам новий набір кріплень. Якщо вам знадобиться додаткова консультація, ми також радо допоможемо вам. Нам як виробнику дуже прикро, що у вас склалося таке враження. Щиро сподіваємося, що ви зрештою зможете гідно оцінити якість наших розробок і отримати справжнє задоволення від використання продукції "Навін". Гарного вам дня!
Татьяна
06.11.2021
Полотенцесушитель Ellipse 500х800 Digital правый (черный муар)

Добрый день подскажите на каком расстоянии выходит провод сзади от нижней точки полотенцесушителя?

Ответ администратора: Добрий день, Максиме! Відстань від нижнього краю рушникосушарки "NAVIN Ellipse 500х800" до центру отвору, з якого виходить шнур, складає 30 мм (діаметр отвору дорівнює — 18 мм). Дякуємо вам за цікавість до сушарок для рушників "Навін"!
Максим
28.10.2021
icon_email [email protected] icon_viber Напишите нам в Viber icon_teleg Напишите нам в Telegram icon_callback (067) 510-77-25