Купити рушникосушарку — простіше простого!

Електричні рушникосушарки


Електричні рушникосушарки краще, ніж водяні, які під’єднані до труб гарячого водопостачання, вони істотно витонченіші та більш функціональні. Але найголовніша перевага іх полягає в підвищеній автономності та в незалежності від подачі гарячої води. При літньому відключенні або припиненні подачі з іншої причини - водяна сушарка марна.

Крім того, можна назвати ще такі переваги, як:

 • відносна простота монтажу;
 • не потрібні зварювальні роботи;
 • не треба нічого оформляти і погоджувати;
 • можна поставити прилад там, де ви бажаєте;
 • можна встановити навіть дві або три електричні рушникосушарки;
 • не варто боятися перевитрати електроенергії, споживання її таке, як у настільних ламп.


Електрична рушникосушарка для ванної - чи варто терпіти муки вибору?

Шукати в інтернеті відомості про прилади, які висушують рушники, дуже цікаво ... але розібратися з ними дуже і дуже важко, є багато суперечливих даних, навіть якщо сконцентруватися тільки на відгуках. Нічого дивного: ситуації бувають досить різні, умови використання також відрізняються.

Для багатьох людей важливо, що прилад можна відключити або запустити в потрібний момент. Моделі високого класу дозволяють відрегулювати температуру підігріву, або навіть встановити її точне значення в якийсь момент. Дуже корисно для тих, у кого день розписаний по чіткому графіку, і найменша затримка сприймається болісно.

Наостанок варто додати, що відсутність води дозволяє не боятися солей та інших речовин, що циркулюють по водопроводу, а герметичність конструкції виключає виникнення повітряних пробок і перепадів тиску.


Електричні рушникосушарки для ванної - що вони з себе представляють?

Дані апарати, незважаючи на удавану схожість, можуть бути дуже і дуже різними. Їх відрізняють за особливостями технічного виконання, зовнішнім виглядом, точці установки і потужності, що розвивається. У «мокрій» схемі по трубах проганяється антифриз або спеціальне масло - по суті, звичайний ТЕН, що відрізняється тільки нюансами застосування.

Якщо конструктори віддали перевагу нагріванню від електричного кабелю безпосередньо, тоді говорять про «сухий» варіант - причому він має як переваги, так і відверто слабкі сторони.

Так, рушникосушки електричні з безпосереднім обігрівом менш затратні для покупців, тому що не потрібно на заводі забезпечувати ретельну герметизацію, і інженери також можуть зосередитися на їх моментах. Крім того, і встановити дані прилади можна як завгодно, навіть по діагоналі.


З чого зроблені електричні рушникосушки для ванної і як саме?

Ключовим конструкційним матеріалом для них виступає чорна сталь. Також вона може бути покрита шаром полімеру, іноді використовують нержавіючу сталь або мідь (всі ці варіанти не так бояться корозії, яка, зі зрозумілих причин, буде, як Дамоклів меч нависати над приладом, однак вони дорожчі).

Застосовуючи нагрівач з нержавіючої сталі, потрібно ретельно продумати питання про захист від блукаючого струму, який в достатку зустрічається в будь-якому багатоквартирному будинку. Мідні апарати, начебто, всім гарні ... проте їх цінник може викликати навіть шок у людей вразливих.

Корисні такі опції, як термостат і таймер, які допоможуть припинити роботу пристрою, як тільки він прогріється до оптимальної температури. За їх відсутності рекомендується використовувати розетку у вологонепроникному корпусі з кришкою, яка автоматично закривається, щоб керувати процесом вручну.

Купити рушникосушарки електричні в кабельному виконанні означає, що вони будуть витрачати менше струму, однак і розвивати нагрів будуть помітно менше. Для, самої по собі, сушки ручних рушників досить «сухого» приладу, а «мокрий» зуміє ще й підігріти повітря в приміщенні, хоча швидкість нагріву його менше.


Вид і монтаж

Уточнюйте, чи призначений апарат для настінного закріплення або його потрібно ставити виключно на підлогу. У другому варіанті конструкція складніша, його розміри збільшуються, однак не буде потрібно нічого свердлити, навішувати і спеціально розраховувати. Але проблема в тому, що на мокрих підлогах ставити такі апарати небезпечно!

Електрична рушникосушарка найчастіше виконується у вигляді «драбинки» або змійовика, однак якщо ви вважаєте, що таке рішення недостатньо елегантне, можна вибрати багато інших варіантів, в тому числі, що ідеально підходять під будь-які стилі оформлення. Що стосується колірної гамми, практикується імітація:

 • срібла;
 • бронзи;
 • хрому;
 • золота.

При наявності матеріальних можливостей доступні індивідуальні схеми виконання, що доповнюються декоративними екранами в різній формі. Збираючись купити електричну рушникосушарку, варто орієнтуватися також на його геометричну форму, лінійні розміри (висота та ширина), число трубок, що йдуть горизонтально.

Висока потужність не завжди хороша, тому що часто вона веде лише до перевитрати електроенергії, якщо приміщення відносно невелике. Норма - 1 кіловат на 10 квадратних метрів, що дозволяє нагріти ванну до кімнатної температури.

Додаткові подробиці про поворотні електричні рушникосушарки і не тільки

Слід врахувати те, що електричні прилади, якщо навіть здаються простими - можуть бути джерелом серйозної небезпеки. Як при виборі їх, так і при визначенні місця монтажу, слід думати про мінімізацію ризиків витоку електроструму. Як би красиво не виглядала розміщенна сушарка на холодній стіні, це недопустимо, веде до відсирювання і замикання.

Крім того, рекомендується:

 • ретельно перевірити проводку;
 • сформувати заземлення;
 • обов'язково застосувати гарне УЗО.

Правильно вибравши і встановивши агрегат, ви не тільки позбавите себе від різних небезпек, але і гарантуєте стабільну просушку рушників. Не соромтеся звертатися до консультантів, ретельно збирати всі відомості, залучайте при монтажі тільки професійних електриків зі стажем!

Правильно купити електро рушникосушки  можна, якщо врахувати всі рекомендації експертів. Чим більше є горизонтальних блоків, тим інтенсивніше тепловіддача, а опуклі труби зручніше для підсушування різного одягу, ніж плоскі. Якщо ванна кімната не може похвалитися великою площею, краще нагрівачі з додатковими боковинами.

Подібне рішення відрізняється виключно настінним монтажем основного блоку, ще два фрагмента розкриваються як звичайна шафа. Також можливо купити електричну рушникосушку з поличкою для зберігання тих же рушників, або засобів гігієни. Такий варіант береже простір і підвищує ККД його використання.

Так як нагрівачі використовуються довго, то новітні моделі з підвищеним оснащенням куди краще, навіть, не зважаючи на високу ціну. Купити електричну рушникосушку з терморегулятором також означає переплату, але врешті-решт подібні прилади економічніші в використанні, і додаткові витрати швидко окупаються.


Що ще слід врахувати, щоб правильно купити  електричну рушникосушку для ванної кімнати?

Комбіновані технічні рішення вважаються найзручнішими, тому що вони об'єднують можливості масляних (антифризних) і кабельних моделей. Можна навіть віддати перевагу обладнанню з деяким резервом по потужності, оскільки від надмірного розігріву позбутися можна, а недостатнє напруження без заміни невиправне.

Збираючись купити електричні рушникосушки і використовувати їх максимально довгий час, варто віддавати перевагу варіантам, випущеним під відомими іноземними марками, тим більше, що вони куди комфортніше. А ось при дуже жорсткій економії коштів доведеться віддати перевагу вітчизняним варіантам.

Латунні сушарки пропрацюють максимум п'ять років, проте без особливого догляду використовувати їх не можна. Сталеві прилади виглядають елегантно і стильно, а полімерне покриття дозволяє гнучко варіювати колірну гаму приладу. Нержавіюча сталь з часом не потьмяніє і не проржавіє нітрохи - так що враховуйте все це при прийнятті рішення.

Просто купити рушникосушарку для ванної недостатньо, її ще слід правильно встановити. Зокрема, навіть якщо вмонтованого термостата в приладі немає, ви завжди можете докупити його спеціально. Ще раз повторюємо, рекомендується звертатися тільки в перевірені служби монтажу. До речі, після установки до запуску почекайте ¼ години!


Читати більше


Порівняння товарів (0)Рушникосушарка Авангард 360х800 права Digital з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

2 550 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 права Digital з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

2 990 грн.

В подарунок: 489 бонусів
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 права Digital з таймером
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 права Digital з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

4 590 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 права
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 390 грн.

В подарунок: 489 бонусів
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 ліва Digital з таймером
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 ліва Digital з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

4 590 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 ліва Digital з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

2 990 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 ліва
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

2 990 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 ліва
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 390 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 права з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

2 690 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 права з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

1 390 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 права
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 190 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 ліва з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

2 690 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 ліва з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

1 390 грн.

Знижка: 299 грн.
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 ліва
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 ліва
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

2 490 грн.2 191 грн.

Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 ліва
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 190 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х800 права з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

1 590 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х800 права
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 390 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х800 ліва з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

1 590 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х800 ліва
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 390 грн.

Новинка
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor права з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: сенсор з таймером

2 990 грн.

Новинка
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor права з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: сенсор з таймером

1 590 грн.

Новинка
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor ліва з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: сенсор з таймером

1 590 грн.

Новинка
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor ліва з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: сенсор з таймером

2 990 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х600 права з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

1 390 грн.

Знижка: 143 грн.
Рушникосушарка Симфонія 480х600 права
Рушникосушарка Симфонія 480х600 права
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 190 грн.1 047 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х600 права
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

2 290 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х600 ліва з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

1 390 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х600 ліва з терморегулятором
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: з регулятором

2 490 грн.

Знижка: 143 грн.
Рушникосушарка Симфонія 480х600 ліва
Рушникосушарка Симфонія 480х600 ліва
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 190 грн.1 047 грн.

Рушникосушарка Симфонія 480х600 ліва
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

2 290 грн.

Новинка
Рушникосушарка Симфонія 480х600 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х600 Sensor права з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: сенсор з таймером

2 490 грн.

Новинка
Рушникосушарка Симфонія 480х600 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х600 Sensor права з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: сенсор з таймером

1 390 грн.

Новинка
Рушникосушарка Симфонія 480х600 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х600 Sensor ліва з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: сенсор з таймером

1 390 грн.

Новинка
Рушникосушарка Симфонія 480х600 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х600 Sensor ліва з таймером
Тип рушникосушарки: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: ліве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: сенсор з таймером

2 490 грн.

Рушникосушарка Силует Квадро 160х1000 права
Тип рушникосушарки: електричний Вид: стійка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 790 грн.

Знижка: 126 грн.
Рушникосушарка Силует Квадро 160х1000 права
Рушникосушарка Силует Квадро 160х1000 права
Тип рушникосушарки: електричний Вид: стійка Матеріал: фарбована сталь Розташування вимикача: праве Тип кріплення: стаціонарний Регулювання температури: без регулятора

1 050 грн.924 грн.

Показано з 1 по 36 із 191 (всього сторінок: 6)