Купити рушникосушарку — простіше простого!

Електричні рушникосушарки


Електричні рушникосушарки краще, ніж водяні, які під’єднані до труб гарячого водопостачання, вони істотно витонченіші та більш функціональні. Але найголовніша перевага іх полягає в підвищеній автономності та в незалежності від подачі гарячої води. При літньому відключенні або припиненні подачі з іншої причини - водяна сушарка марна.

Крім того, можна назвати ще такі переваги, як:

 • відносна простота монтажу;
 • не потрібні зварювальні роботи;
 • не треба нічого оформляти і погоджувати;
 • можна поставити прилад там, де ви бажаєте;
 • можна встановити навіть дві або три електричні рушникосушарки;
 • не варто боятися перевитрати електроенергії, споживання її таке, як у настільних ламп.


Електрична рушникосушарка для ванної - чи варто терпіти муки вибору?

Шукати в інтернеті відомості про прилади, які висушують рушники, дуже цікаво ... але розібратися з ними дуже і дуже важко, є багато суперечливих даних, навіть якщо сконцентруватися тільки на відгуках. Нічого дивного: ситуації бувають досить різні, умови використання також відрізняються.

Для багатьох людей важливо, що прилад можна відключити або запустити в потрібний момент. Моделі високого класу дозволяють відрегулювати температуру підігріву, або навіть встановити її точне значення в якийсь момент. Дуже корисно для тих, у кого день розписаний по чіткому графіку, і найменша затримка сприймається болісно.

Наостанок варто додати, що відсутність води дозволяє не боятися солей та інших речовин, що циркулюють по водопроводу, а герметичність конструкції виключає виникнення повітряних пробок і перепадів тиску.


Електричні рушникосушарки для ванної - що вони з себе представляють?

Дані апарати, незважаючи на удавану схожість, можуть бути дуже і дуже різними. Їх відрізняють за особливостями технічного виконання, зовнішнім виглядом, точці установки і потужності, що розвивається. У «мокрій» схемі по трубах проганяється антифриз або спеціальне масло - по суті, звичайний ТЕН, що відрізняється тільки нюансами застосування.

Якщо конструктори віддали перевагу нагріванню від електричного кабелю безпосередньо, тоді говорять про «сухий» варіант - причому він має як переваги, так і відверто слабкі сторони.

Так, рушникосушки електричні з безпосереднім обігрівом менш затратні для покупців, тому що не потрібно на заводі забезпечувати ретельну герметизацію, і інженери також можуть зосередитися на їх моментах. Крім того, і встановити дані прилади можна як завгодно, навіть по діагоналі.


З чого зроблені електричні рушникосушки для ванної і як саме?

Ключовим конструкційним матеріалом для них виступає чорна сталь. Також вона може бути покрита шаром полімеру, іноді використовують нержавіючу сталь або мідь (всі ці варіанти не так бояться корозії, яка, зі зрозумілих причин, буде, як Дамоклів меч нависати над приладом, однак вони дорожчі).

Застосовуючи нагрівач з нержавіючої сталі, потрібно ретельно продумати питання про захист від блукаючого струму, який в достатку зустрічається в будь-якому багатоквартирному будинку. Мідні апарати, начебто, всім гарні ... проте їх цінник може викликати навіть шок у людей вразливих.

Корисні такі опції, як термостат і таймер, які допоможуть припинити роботу пристрою, як тільки він прогріється до оптимальної температури. За їх відсутності рекомендується використовувати розетку у вологонепроникному корпусі з кришкою, яка автоматично закривається, щоб керувати процесом вручну.

Купити рушникосушарки електричні в кабельному виконанні означає, що вони будуть витрачати менше струму, однак і розвивати нагрів будуть помітно менше. Для, самої по собі, сушки ручних рушників досить «сухого» приладу, а «мокрий» зуміє ще й підігріти повітря в приміщенні, хоча швидкість нагріву його менше.


Вид і монтаж

Уточнюйте, чи призначений апарат для настінного закріплення або його потрібно ставити виключно на підлогу. У другому варіанті конструкція складніша, його розміри збільшуються, однак не буде потрібно нічого свердлити, навішувати і спеціально розраховувати. Але проблема в тому, що на мокрих підлогах ставити такі апарати небезпечно!

Електрична рушникосушарка найчастіше виконується у вигляді «драбинки» або змійовика, однак якщо ви вважаєте, що таке рішення недостатньо елегантне, можна вибрати багато інших варіантів, в тому числі, що ідеально підходять під будь-які стилі оформлення. Що стосується колірної гамми, практикується імітація:

 • срібла;
 • бронзи;
 • хрому;
 • золота.

При наявності матеріальних можливостей доступні індивідуальні схеми виконання, що доповнюються декоративними екранами в різній формі. Збираючись купити електричну рушникосушарку, варто орієнтуватися також на його геометричну форму, лінійні розміри (висота та ширина), число трубок, що йдуть горизонтально.

Висока потужність не завжди хороша, тому що часто вона веде лише до перевитрати електроенергії, якщо приміщення відносно невелике. Норма - 1 кіловат на 10 квадратних метрів, що дозволяє нагріти ванну до кімнатної температури.

Додаткові подробиці про поворотні електричні рушникосушарки і не тільки

Слід врахувати те, що електричні прилади, якщо навіть здаються простими - можуть бути джерелом серйозної небезпеки. Як при виборі їх, так і при визначенні місця монтажу, слід думати про мінімізацію ризиків витоку електроструму. Як би красиво не виглядала розміщенна сушарка на холодній стіні, це недопустимо, веде до відсирювання і замикання.

Крім того, рекомендується:

 • ретельно перевірити проводку;
 • сформувати заземлення;
 • обов'язково застосувати гарне УЗО.

Правильно вибравши і встановивши агрегат, ви не тільки позбавите себе від різних небезпек, але і гарантуєте стабільну просушку рушників. Не соромтеся звертатися до консультантів, ретельно збирати всі відомості, залучайте при монтажі тільки професійних електриків зі стажем!

Правильно купити електро рушникосушки  можна, якщо врахувати всі рекомендації експертів. Чим більше є горизонтальних блоків, тим інтенсивніше тепловіддача, а опуклі труби зручніше для підсушування різного одягу, ніж плоскі. Якщо ванна кімната не може похвалитися великою площею, краще нагрівачі з додатковими боковинами.

Подібне рішення відрізняється виключно настінним монтажем основного блоку, ще два фрагмента розкриваються як звичайна шафа. Також можливо купити електричну рушникосушку з поличкою для зберігання тих же рушників, або засобів гігієни. Такий варіант береже простір і підвищує ККД його використання.

Так як нагрівачі використовуються довго, то новітні моделі з підвищеним оснащенням куди краще, навіть, не зважаючи на високу ціну. Купити електричну рушникосушку з терморегулятором також означає переплату, але врешті-решт подібні прилади економічніші в використанні, і додаткові витрати швидко окупаються.


Що ще слід врахувати, щоб правильно купити  електричну рушникосушку для ванної кімнати?

Комбіновані технічні рішення вважаються найзручнішими, тому що вони об'єднують можливості масляних (антифризних) і кабельних моделей. Можна навіть віддати перевагу обладнанню з деяким резервом по потужності, оскільки від надмірного розігріву позбутися можна, а недостатнє напруження без заміни невиправне.

Збираючись купити електричні рушникосушки і використовувати їх максимально довгий час, варто віддавати перевагу варіантам, випущеним під відомими іноземними марками, тим більше, що вони куди комфортніше. А ось при дуже жорсткій економії коштів доведеться віддати перевагу вітчизняним варіантам.

Латунні сушарки пропрацюють максимум п'ять років, проте без особливого догляду використовувати їх не можна. Сталеві прилади виглядають елегантно і стильно, а полімерне покриття дозволяє гнучко варіювати колірну гаму приладу. Нержавіюча сталь з часом не потьмяніє і не проржавіє нітрохи - так що враховуйте все це при прийнятті рішення.

Просто купити рушникосушарку для ванної недостатньо, її ще слід правильно встановити. Зокрема, навіть якщо вмонтованого термостата в приладі немає, ви завжди можете докупити його спеціально. Ще раз повторюємо, рекомендується звертатися тільки в перевірені служби монтажу. До речі, після установки до запуску почекайте ¼ години!


Читати більше


Порівняння товарів (0)Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 ліва з терморегулятором
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х600 ліва з терморегулятором
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 72 Тип кріплення: стаціонарний
1

4 290 ₴

Код: 81

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor права з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
1

2 790 ₴

Код: 284

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
2

4 590 ₴

Код: 259

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Симфонія 480х800 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
1

2 790 ₴

Код: 285

Лідер продажу!
Знижка: 388 ₴
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Силует 160х1000 права
Рушникосушарка Силует 160х1000 права
Тип: електричний Вид: стійка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 46 Тип кріплення: стаціонарний
1

2 590 ₴2 202 ₴

Код: 134

Лідер продажу!
Знижка: 658 ₴
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Омега 530х800 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Омега 530х800 Sensor права з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
2

4 390 ₴3 732 ₴

Код: 252

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Омега 530х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Омега 530х800 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
1

2 690 ₴

Код: 279

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Камелія 480х800 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Камелія 480х800 Sensor права з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
1

4 190 ₴

Код: 246

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Камелія 480х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Камелія 480х800 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
1

4 190 ₴

Код: 247

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Камелія 480х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Камелія 480х800 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
3

2 490 ₴

Код: 273

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Камелія 480х600 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Камелія 480х600 Sensor права з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 72 Тип кріплення: стаціонарний
1

2 290 ₴

Код: 270

Лідер продажу!
Знижка: 520 ₴
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Камелія 480х600 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Камелія 480х600 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 72 Тип кріплення: стаціонарний
1

3 490 ₴2 970 ₴

Код: 245

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Камелія 360х800 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Камелія 360х800 Sensor права з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 78 Тип кріплення: стаціонарний
2

3 990 ₴

Код: 242

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Камелія 360х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Камелія 360х800 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 78 Тип кріплення: стаціонарний
3

3 990 ₴

Код: 243

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Камелія 360х800 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Камелія 360х800 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 78 Тип кріплення: стаціонарний
4

2 390 ₴

Код: 269

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Змійовик 500х500 права
Рушникосушарка Змійовик 500х500 права
Тип: електричний Вид: змійовик Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 46 Тип кріплення: стаціонарний
1

1 190 ₴

Код: 139

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Блюз 480х800 права
Рушникосушарка Блюз 480х800 права
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
2

3 690 ₴

Код: 104

Знижка: 552 ₴
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Блюз 480х800 ліва
Рушникосушарка Блюз 480х800 ліва
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
1

3 690 ₴3 138 ₴

Код: 106

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Блюз 480х600 Sensor ліва з таймером
Рушникосушарка Блюз 480х600 Sensor ліва з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 72 Тип кріплення: стаціонарний
1

3 590 ₴

Код: 237

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Блюз 480х1200 Sensor права з таймером
Рушникосушарка Блюз 480х1200 Sensor права з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 155 Тип кріплення: стаціонарний
3

5 990 ₴

Код: 240

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 480х800, ліва, чорна
Рушникосушарка Авангард 480х800, ліва, чорна
Тип: електрична Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: ліворуч Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарна
2

3 390 ₴

Код: 232

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 480х800 права Digital з таймером, матовий сатин
Рушникосушарка Авангард 480х800 права Digital з таймером, матовий сатин
Тип: електрична Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праворуч Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарна
2

9 590 ₴

Код: 291

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 480х800 права
Рушникосушарка Авангард 480х800 права
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
1

2 790 ₴

Код: 148

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 480х1200 права Digital чорна
Рушникосушарка Авангард 480х1200 права Digital чорна
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 200 Тип кріплення: стаціонарний
3

5 890 ₴

Код: 234

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 480х1200 права Digital з таймером
Рушникосушарка Авангард 480х1200 права Digital з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 200 Тип кріплення: стаціонарний
1

5 290 ₴

Код: 152

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 480х1200 права Digital з таймером
Рушникосушарка Авангард 480х1200 права Digital з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 150 Тип кріплення: стаціонарний
1

9 590 ₴

Код: 132

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 360х800 права Digital з таймером
Рушникосушарка Авангард 360х800 права Digital з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 72 Тип кріплення: стаціонарний
1

6 690 ₴

Код: 122

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 360х800 ліва
Рушникосушарка Авангард 360х800 ліва
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліве Споживана потужність, Вт: 72 Тип кріплення: стаціонарний
1

5 490 ₴

Код: 125

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 360х800 Digital, права, біла (з таймером)
Рушникосушарка Авангард 360х800 Digital, права, біла (з таймером)
Тип: електрична Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праворуч Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарна
3

3 790 ₴

Код: 143

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Largo 500х1200 Digital ліва (чорний муар)
Рушникосушарка Largo 500х1200 Digital ліва (чорний муар)
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: ліва Споживана потужність, Вт: 200 Тип кріплення: стаціонарний
1

6 890 ₴

Код: 326

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Ellipse 500х800 Digital права (чорний муар)
Рушникосушарка Ellipse 500х800 Digital права (чорний муар)
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: права Споживана потужність, Вт: 110 Тип кріплення: стаціонарний
1

5 090 ₴

Код: 320

Знижка: 1 754 ₴
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Ellipse 500х1000 Digital з таймером, ліва
Рушникосушарка Ellipse 500х1000 Digital з таймером, ліва
Тип: електрична Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: ліворуч Споживана потужність, Вт: 130 Тип кріплення: стаціонарна
1

11 690 ₴9 936 ₴

Код: 399

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 480х800 Digital, права, чорна (з таймером)
Рушникосушарка Авангард 480х800 Digital, права, чорна (з таймером)
Тип: електрична Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праворуч Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарна
6

4 590 ₴

Код: 231

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Блюз 480х800 права
Рушникосушарка Блюз 480х800 права
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
1

2 090 ₴

Код: 188

Лідер продажу!
10% на ЗСУ
Рушникосушарка Авангард 480х800 права чорна
Рушникосушарка Авангард 480х800 права чорна
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: фарбована сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний
3

3 390 ₴

Код: 230

10% на ЗСУ
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 права Digital з таймером
Рушникосушарка Симфонія Квадро 480х800 права Digital з таймером
Тип: електричний Вид: драбинка Матеріал: нержавіюча сталь Розташування шнура з вилкою: праве Споживана потужність, Вт: 102 Тип кріплення: стаціонарний

5 590 ₴

Код: 83

Показано з 1 по 36 із 234 (всього сторінок: 7)