Оновлення у зв'язку з війною

Увага! Швидкість доставки товарів залежить від ситуації в регіоні й становить близько 2-3 днів. У зв'язку з війною в Україні термін відвантаження може збільшитися. На жаль, поки ми змушені працювати лише за передоплатою. Дякуємо за розуміння!

Оплата

Для оформлення замовлення, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом продажу по телефону + 38 (067) 510-77-25.

Безготівковий розрахунок на карту "Приватбанк". Оплату можна провести в касі або терміналі будь-якого відділення "Приватбанк" або здійснити переказ коштів зі своєї карти з використанням послуги "Приват24".

Безготівковий розрахунок на рахунок компанії "NAVIN". Комісія банку 3 грн. через термінал та 1% в касі відділення "Приватбанк". Оплата здійснюється наступним шляхом: після оформлення замовлення, менеджер компанії електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Доставка

Зазвичай, якщо Ви розмістили замовлення до 14:00, ми відправимо його в той же день. У будь-якому випадку під час замовлення наші менеджери відразу узгодять з вами час доставки. Доставка здійснюється у всі регіони України.

 

 

УВАГА!!! Безкоштовна доставка не поширюється на акційні пропозиції.

Безкоштовна доставка по Україні здійснюється тільки при попередній оплаті на карту "Приватбанк" або розрахунковий рахунок компанії.

Для наших клієнтів існують такі способи отримання товару: