Кошик

Запитання та відповіді

Яка труба використовується при виробництві неіржавіючих і сталевих рушникосушарок? Який шов, чиє виробництво, товщина стін труби?

Для виробництва продукції компанія використовує тільки високоякісну нержавіючу сталь марки AISI 304L з високим вмістом легуючих елементів, Ni і Cr, це дозволяє виробам зберігати стійкість до агресивних корозійних середовищ, що істотно продовжує термін їх експлуатації. Труба шовна, метод зварювання шва-TIG. Виробництво: Італія, Тайвань. Товщина стінки в відповідальних елементах виробу становить 2 мм.

Який тиск витримує нержавіюча рушникосушарка?

Перевірочний тиск 25 атмосфер або 2,5 МПа. Перевірка проводиться з використанням тиску води на обладнанні «Rothenberger».

Скільки кріплень входить в комплект рушникосушки?

  • Водяний змійовик і фокстрот - 2 кріплення;
  • Креатив і вироби у формі «драбинка» - 4 кріплення;
  • Електричні змійовики - 4 кріплення.

Що входить в комплект рушникосушки?

У комплектацію рушникосушки входить:

  • рушникосушарка - 1 шт .;
  • комплект з дюбелями і саморізами відповідно до моделей, інструкція вироби - 1 шт .;
  • Упаковка поліетилен; упаковка гофрокартон; водяні рушникосушки також комплектуються краном «Маєвського» і заглушкою.

Який метод фарбування використовується?

При фарбуванні рушникосушки використовується полімерна порошкова фарба, яка полімеризується (твердне) при t = 200 ° С.

Який метод зварювання використовується?

При виробництві рушникосушарок використовується аргонно-дугове зварювання (метод TIG).

Чи можна встановити ТЕН в водяній рушникосушарці?

Так. До будь-якої водяної рушникосушарки типу «драбинка», виробництва нашої компанії, можна підключити ТЕН.

Блукаючі струми, які причини виникнення та шляхи усунення?

Причини виникнення в системі опалення і водопостачання блукаючим електрострумом дуже різні - починаючи від відсутності або неправильного заземлення електроприладів, безпосередньо пов'язаних зі стояком рушникосушки, таких як пральна машинка і близькістю залізниці, трамвайних колій, різницею потенціалів і інше. Поширеною причиною виникнення електрокорозії є різниця потенціалів двох різних матеріалів в безпосередній близькості один від одного, через обрізання металевого заземленого стояка, видалення старої батареї з заміною на новий рушникосушарка з використанням поліпропілену або металопластикової підводки. В такому випадку ви обрізаєте заземлення рушникосушки, тому що поліпропілен і футорки металлопласта обривають ланцюжок провідника землі, а вода в такому випадку буде електролітом між сталлю і нержавіючої сталлю. Щоб уникнути появи місцевої електрокорозії, заземлення рушникосушки необхідно і обов'язково. Для цього необхідно відновити "відрізаний" ділянку заземлення входу і обратки стояка (відновити кільцювання) мідного сполучної дротом з рушникосушарки.

Рушникосушарка електричниа, принцип роботи?

Компанія «Навін» випускає електричні рушникосушки «сухого» типу. Як нагрівальний елемент використовується кабель з подвійною силіконоою ізоляцією. Кабель українського виробництва.

Яка потужність електричних рушникосушарок?

  • Змійовик - 46Вт;
  • «Драбинки» - 72-102Вт.

Яка температура на поверхні рушникосушки?

Максимальна температура на поверхні електричної рушникосушарки 60 ± 5 ° С, що відповідає ГОСТу. Температура водяної рушникосушарки залежить від температури теплоносія в системі.

Які гарантійні умови?

Гарантійний термін на водяні рушникосушки з нержавіючої сталі - 10 років на закриті системи і 2 роки на загальну систему, електричні рушникосушки - 3 роки. Вся продукція, що випускається компанією «Навін» застрахована страховою компанією.

icon_callback icon_viber icon_teleg